Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Doradca Finansowy/ Opiekun Klienta AXA

AXA-POLSKA S.A.
Kraków, Kraków i okolice
praca stacjonarna
5872 dni temu

Ogłoszenie numer: 46996, z dnia 2008-07-18

AXA to: • Nr 1 w Europie pod względem wartości giełdowej (68 mld euro), • 52 miliony Klientów na całym świecie, • 130 000 pracowników i doradców na całym świecie, • 5,1 mld euro skorygowanego zysku netto w 2006 r. - 21% wzrostu w stosunku do 2005r., • 79 mld euro rocznego przychodu w 2006 r. – wzrost o 11% w stosunku do 2005 r., • 1 315 miliardów euro aktywów powierzonych w zarządzanie, • 400 000 akcjonariuszy na całym świecie, blisko 700 000 Klientów polskich spółek AXA.

Miejsce pracy: Kraków, Kraków i okolice

Nr Ref.: 1/DF/KRA

Opis stanowiska

Główne zadania: • Profesjonalna obsługa obecnych klientów • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów • Osiąganie założonych celów sprzedażowych • Długoterminowa praca z klientami • Stały rozwój umiejętności i wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań

Wymagania

• Wykształcenie wyższe • Minimum roczne doświadczenie w branży finansowej w obsłudze klientów • Wiek 24 – 40 lat • Osiągające sukces w poprzednich miejscach pracy • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami • Bardzo dobrej komunikatywności • Profesjonalna aparycja • Samodzielność w działaniu • Orientacji na rozwój i rezultat • Prawo jazdy kat. B • Bardzo dobrej znajomości środowiska Windows

Oferujemy

• Pracę w największej firmie w Europie o prestiżowej marce oraz możliwość rozwoju kariery zawodowej • Profesjonalne, wielostopniowe szkolenia wyjazdowe prowadzone przez najlepszych specjalistów na rynku • Stałą pomoc ze strony przełożonego dla najambitniejszych osób • Szeroką gamę produktów dopasowanych do potrzeb klienta • Umowę na 12 miesięcy ze stałym wynagrodzeniem wraz z systemem prowizyjnym