Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Doradca Finansowy AXA

AXA-POLSKA S.A.
Kraków
praca stacjonarna
5943 dni temu

Ogłoszenie numer: 43811, z dnia 2008-05-08

- Nr 1 w Europie pod względem kapitalizacji giełdowej wśród firm z branży finansowo-ubezpieczeniowej - 52 miliony Klientów na całym świecie - 130 000 pracowników i doradców na całym świecie

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 1/DF/KRA

Opis stanowiska

Główne zadania: Ø Profesjonalne doradztwo finansowe Ø Aktywne poszukiwanie klientów Ø Osiąganie założonych celów sprzedażowych

Wymagania

- Licencja KNUIFE - doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - Umiejętność budowania relacji z klientami - Bardzo dobrej komunikatywności - Samodzielność w działaniu - Orientacji na rozwój i rezultat

Oferujemy

- stałą pracę - podstawę oraz system prowizyjny - szkolenia wprowadzające do zawodu (wyjazdowe) - możliwość awansu dla ambitnych