Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca ds. Technicznych (branża budowlana)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6209 dni temu

Ogłoszenie numer: 32130, z dnia 2007-07-26

Klient Banku Danych o Inżynierach - Producent wysokogatunkowych elementów konstrukcyjnych dla budownictwa, służących głównie termoizolacji i izolacji akustycznej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2597-07

Opis stanowiska

- dobór produktów firmy do potrzeb konkretnych projektów konstrukcyjnych- kontakt z przedstawicielami handlowymi oraz klientami w celu doradztwa technicznego- monitorowanie i aktualizacja aprobat technicznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieria lądowa, budownictwo, architektura lub pokrewne)- doświadczenie w pracy w biurze projektowym jako asystent projektanta lub konstruktor- bardzo dobra znajomość programu AutoCad- min. dobra znajomość języka niemieckiego (preferowany) lub angielskiego- znajomość zagadnień z zakresu statyki konstrukcji

Oferujemy

- odpowiedzialne stanowisko o wysokim stopniu samodzielności- 6 miesięczne szkolenie w centrali firmy w Niemczech- laptop i telefon komórkowy