Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Doradca ds. Techniczno - Handlowych

Work Express Sp.zo.o.
Polska, Cały Śląsk
praca stacjonarna
6677 dni temu

Ogłoszenie numer: 20696, z dnia 2006-06-08

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Polska, Cały Śląsk

Nr Ref.: 5245/P/TH

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów, - bieżąca obsługa i doradztwo/opieka nad klientem, - budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami, - rozwój sieci sprzedaży w regionie, - identyfikacja potrzeb klientów w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w materiały budowlane.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, najchętniej budowlane, - min. 1 rok doświadczenia w branży, bądź ukończenie szkoły budowlanej, - wiedza na temat potrzeb biznesowych klientów, - obsługa MS Office, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Ekspansywna Firma z branży materiałów budowlanych zapewnia samodzielne i w pełni wyposażone stanowisko pracy, stabilną pracę, godziwe zarobki i możliwość rozwoju.