Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Development Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6737 dni temu

Ogłoszenie numer: 18058, z dnia 2006-02-15

Firestone Industrial Products www.fsip.com jest światowym liderem wśród producentów sprężyn pneumatycznych. W związku z rozwojem firmy na całym świecie, do nowo wybudowanego zakładu w Wolsztynie (Wielkopolska) poszukujemy pracownika.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1672-06

Opis stanowiska

- projektowanie i wdrażanie nowych produktów na rynek - inicjowanie i/lub prowadzenie analiz nowych produktów - prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej - dbałość o współpracę z klientami - ścisła współpraca z odziałem europejskim w Londynie

Wymagania

- wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Budowa Maszyn, Automatyka, Pojazdy i Transport, Elektronika) - co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i Autocad/Autocad Inventor - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem - wysokie umiejętności komunikacyjne kreatywność - umiejętność pracy w zespole - odpowiedzialność za powierzone zadania - otwartość na poszukiwanie i realizację nowych rozwiązań

Oferujemy

- interesującą pracę w międzynarodowym środowisku (członek europejskiego zespołu ds. konstruowania)- duże możliwości rozwoju- dobre warunki pracy w nowoczesnej firmie - wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom