Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Developer Java

Work Express Sp.zo.o.
Polska
praca stacjonarna
6026 dni temu

Ogłoszenie numer: 42117, z dnia 2008-03-28

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 078/03/08/DJ

Opis stanowiska

- tworzenie i analizowanie poszczególnych części oprogramowania - testowanie programów, analiza potencjalnych problemów

Wymagania

- min. roczne doświadczenie na stanowisku Developer Java - wykształcenie wyższe kierunkowe - doświadczenie w procesie projektowania oprogramowania, rozbudowy i testowania - doświadczenie w rozwiązaniach z dużym stopniem integracji z innymi systemami - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - mile widziane doświadczenie w websphere

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - bardzo dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - udział w dużych i zaawansowanych technologicznie projektach - możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach pracy