Praca.pl Praca Holandia Pracownik myjni Holandia
Detailer samochodów ciężarowych

BAS World
Holandia, Veghel
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
pomoc w relokacji
4 godz. temu

Czy chcesz pracować w największym warsztacie aut ciężarowych w Europie, ale z atmosfera małego warsztatu za rogiem? Jesteśmy elastyczni pod względem harmonogramu i godzin. Daj Nam znać co Ci odpowiada! Brzmi całkiem nieźle, prawda?

Miejsce pracy: Holandia, Veghel
Zadania:
  • Przygotowanie pojazdów ciężarowych do sprzedaży
  • Dokładne odkurzanie, czyszczenie wnętrza, mycie szyb i karoserii pojazdów
Wymagania:
  • Nie wymagamy doświadczenia! Nauczymy Ciebie wszystkiego na miejscu!
  • Doświadczenie w detailingu lub na myjni ciężarowej będzie dodatkowym atutem :)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość korzystania z auta służbowego po godzinach pracy i w weekendy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Ciepły posiłek
  • Opieka koordynatora

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji, skontaktuj się z nami na wskazany numer telefonu.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

BAS World

Firma BAS World zajmuje sie kupnem i sprzedaza ciagnikow siodlowych, naczep, maszyn budowlanych, busow dostawczych i maszyn rolniczych.