Zobacz więcej ofert pracy

DEKARZ

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Holandia, Eindhoven
praca stacjonarna
5849 dni temu

Ogłoszenie numer: 47239, z dnia 2008-07-24

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej / nr 1428/3. zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

DEKARZ

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Nr Ref.: PO/SP/D

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko dekarza.

Wymagania

-doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku -dobra znajomość języka niemieckiego -prawo jazdy kat.B -mile widziany własny samochód

Oferujemy

-wynagrodzenie: od 380 do 400 Euro netto/tydzień -zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę -długoterminowy kontrakt -zjazdy do Polski co 5-7 tygodni (w zależności od ustaleń na budowie) -24 dni urlopu w ciągu roku