Praca.pl Praca Dania Dekarz Dania
Dekarz z doświadczeniem

JKS A/S
Dania, Ringkøbing
10 000 - 120 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / o pracę tymczasową / agencyjna
pomoc w relokacji
za 3 dni wygasa13 dni temu
JKS A/S jest duńską agencją zatrudnienia i rekrutacji. Od blisko 30 lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy na terenie Danii, Norwegii i Szwecji, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek skandynawski. Nasza firma poprzez lata doświadczeń oraz prestiż zdobyty na rynku skandynawskim stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Miejsce pracy: Dania, Ringkøbing

Poszukujemy doświadczonego i utalentowanego dekarza dla naszego klienta w mieście  Ringkøbing w DANII .

Specjalizującego się w układaniu dachów z naturalnego łupka i ceni wysoką jakość oraz precyzję w  pracy. Jeśli masz doświadczenie w pracy na rusztowaniach oraz potrafisz przycinać i dopasowywać łupek, to właśnie Ciebie szukamy.

Wymagania:
  • Doświadczenie w dekarstwie, szczególnie z naturalnym łupkiem.
  • Umiejętność bezpiecznej i efektywnej pracy na rusztowaniach.
  • Komunikacja w języku niemieckim lub angielskim.
  • Prawo jazdy
  • Układanie naturalnego łupka na dachach.
  • Przycinanie i dopasowywanie płytek łupkowych.
  • Praca na rusztowaniach.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

JKS A/S

Podobne oferty

  • Montażysta - prace na dachu

    KERA AWAK sp. z o. o.   Buk    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: udział w rozładunku wyrobów i ich transporcie na dach, montaż elementów klap oddymiających, wyłazów i pasm świetlnych na dachu, montaż elementów instalacji – pneumatycznej i elektrycznej, kontrola jakości wykonywanych prac, dbałość o terminowość wykonywanych...