Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Civil Work Manager (branża telekomunikacyjna)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6800 dni temu

Ogłoszenie numer: 16858, z dnia 2005-12-14

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa korporacja z branży telekomunikacyjnej w związku z internsywnym rozwojem w Polsce poszukuje kandydatów na kluczowe stanowiska do nowego projektu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1520-05

Opis stanowiska

- zbieranie informacji i analiza usług dotyczących inwestycji prowadzonej pod klucz- przygotowanie i prowadzenie procesu ofertowania- odpowiedzialność za prace inżynierskie całej sieci telekomunikacyjnej- identyfikacja, wybór i negocjacje z podwykonawcami prac budowlanych- nadzór nad pracami budowlanymi na budowie- utrzymywanie kontaktu i prowadzenie negocjacji dotyczących kwestii technicznych z operatorami sieci.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, architektura, konstrukcje stalowe, budownictwo, elektrotechnika- doświadczenie w koordynacji budowy stacji bazowych (wieże telekomunikacyjne, maszty itd.) lub konstrukcji obiektów inżynieryjnych - znajomość regulacji i standardów projektowania w branży telekomunikacyjnej w Polsce tj. wieże GSM, kontenery- dobra, czynna znajomość języka angielskiego- gotowość do wyjazdów służbowych- wysokie umiejętności interpersonalne- dobra znajomość AutoCad

Oferujemy

- możliwość uczestniczenia w dużym projekcie telekomunikacyjnym- atrakcyjne wynagrodzenie i adekwatne narzędzia pracy.