Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
CIEŚLA SZALUNKOWY

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Holandia, Rotterdam
praca stacjonarna
5870 dni temu

Ogłoszenie numer: 46307, z dnia 2008-07-03

Agencja Pracy Tymczasowej SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O.(nr rej.:1428/3)k zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów, z którymi podpisane są długookresowe umowy o współpracy.

Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam

Nr Ref.: PO/SP/HB

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy cieśli szalunkowych do pracy na terenie Holandii.

Wymagania

-certyfikat VCA (kurs BHP odbyty na terenie Holandii) -doświadczenie przy pracy na stanowisku CIEŚLA SZALUNKOWY -prace budowlane i około budowlane (murarskie) -wymagane doświadczenie w pracy przy budowie domków,hal,hoteli itp -doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy (doświadczenie w pracy przy systemach szalunkowych typu: DOKA, PERI) -niekaralność -prawo jazdy k.B (mile widziany własny samochód) -dobra znajomość niemieckiego -ubranie robocze (bez kasku) wraz z butami ochronnymi należy wziąść ze sobą, ale po 2-3 tygodniach pracy firma zapewnia ubranie robocze (ale bez butów) -należy wziąść pas ciesielski wraz z podręcznymi narzędziami

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -tygodniowe wynagrodzenie w wysokości od 380 do 400 Euro netto -bezpłatne zakwaterowanie w domkach-bungalowach z aneksem kuchennym i łazienką -pierwsza umowa podpisywana jest na pół roku -kontrakty długoterminowe -zjazd do Polski co 5-7 tygodni (w zależności od ustaleń z pracodawcą) -oprócz wynagrodzenia odkładane są na Panów koncie rezerwowym tzw. pieniądze wakacyjne (8% do każdej godziny w systemie czterdziesto godzinnym pracy) -te pieniądze wybiera się raz do roku (lub częściej,ale to ustala się z pracodawcą) -pracownicy mają 24 dni urlopu w roku