Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
cieśla szalunkowy

EUROJOBS Sp. z o.o.
Holandia, Eindhoven
praca stacjonarna
6052 dni temu

Ogłoszenie numer: 41866, z dnia 2008-03-24

Polska Spółka austriackiego koncernu zajmującego się doradztwem personalnym.Specjalizuje się w ofertach dla wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem.

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, renomowanej zagranicznej firmy, poszukujemy pracowników w na stanowisko: cieśla szalunkowy.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie, - doświadczenie w pracy przy systemach szalunkowych typu: DOKA, PERI - dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, Mile widziane: - samochód do dyspozycji, - doświadczenie w pracy na kontraktach zagranicznych

Oferujemy

- wynagrodzenie: od 9 EUR netto/ godzinę, - zakwaterowanie gratis, - długoterminowe kontrakty