Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Cieśla Szalunkowy

Work Express Sp.zo.o.
Francja
praca stacjonarna
6774 dni temu

Ogłoszenie numer: 18408, z dnia 2006-03-02

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Francja

Nr Ref.: 5195/PP/CSZ

Opis stanowiska

- Szalunek stropów, sufitów, filarów w tunelach; - Wylewanie ścian z płyt betonowych w tunelach; - Umiejętność czytania rysunków technicznych; - Znajomość obsługi maszyn do betonowania;

Wymagania

- Wykształcenie w zawodzie wykwalifikowanego cieśli; - Mile widziana znajomość podstaw języka francuskiego, nie przesądza o zatrudnienu; - Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - Doświadczenie we wznoszeniu i ustawianiu szkieletów konstrukcji w tunelach ziemnych i górniczych;

Oferujemy

- Budowa tunelu górskiego - Początek wyjazdu: maj - Kontrakt: 3-4 miesięczny - Praca 5 dni tygodniu (160 godz. m-cznie), praca w systemie zmianowym