Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Cieśla szalunkowy, Murarz

ALP Bau GmbH & Co. KG
Niemcy
praca stacjonarna
5167 dni temu

Ogłoszenie numer: 110655, z dnia 2010-08-26

Jesteśmy przedsiębiorstwem zatrudniającym 600 pracowników, działającym od 20 lat w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Cieśla szalunkowy lub murarz albo kranista i majster budowlany z doświadczeniem na budowie

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodach: cieśla szalunkowy, murarz
  • chęci do pracy
  • niemieckie dokumenty albo pozwolenie pracy w Niemczech

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie po przepracowanym roku
  • 30 dni płatnego urlopu
  • atrakcyjne możliwości awansu
  • możliwość dokształcania się
  • auta służbowe nie starsze niż 3 lata