Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
CIEŚLA, ZBROJARZ JAKO PODWYKONAWCA

AMB GmbH
Niemcy, Stuttgart, München
praca stacjonarna
4803 dni temu

AMB GmbH specjalizuje się w wykonawstwie stanów surowych.Głównym obszarem działania są Niemcy. Realizując kontrakty, wymagające najwyższej jakości, wyjątkowej dyscypliny a nierzadko wręcz zegarmistrzowskiej organizacji pracy, jest stałym i cenionym partnerem niemieckich potentatów budownictwa przemysłowego, usługowego i mieszkaniowego.

W związku z realizacją nowych projektow w Stuttgart / München  aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych podwykonawcow w zakresie prac ciesielskich lub zbrojarskich .Mile widziane zgrane ekipy 4-10 osobowe posiadajace wlasna dzialanosc gospodarcza w Polsce lub Niemczech.

Miejsce pracy: Stuttgart, München

Zadania:
  • Szalowanie systemowe i tradycyjne (szalunki typu: PERI, DOKA, BAUMA, NOE,TITAN)
  • Zbrojenie
Wymagania:
  • Min.5 lat doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego /  zbrojarza na terenie Niemiec
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość systemów PERI, DOKA, NOE itd.
  • Znajomość zbrojenia
Oferujemy:
  • Stale zlecenia
  • Zakwaterowanie

Poznaj

AMB GmbH