Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
CHRYZANTEMY SZKLARNIOWE - HOLANDIA !!!

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job
Polska
praca stacjonarna
5152 dni temu

Ogłoszenie numer: 101993, z dnia 2010-06-07

Agencja Pośrednictwa Pracy Matt-Job działa na rynku od 2006 r. na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 2586. Posiadamy również licencję brytyjską GLA, nr rejestru AGEN0003 i jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ). Naszą specjalnością są prace sezonowe w rolnictwie w Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i we Włoszech. Dysponujemy bazą sprawdzonych pracodawców, którą co roku rozszerzamy o nowe firmy. Zapewniamy minimum formalności oraz możliwość pełnej obsługi wyjazdu - transport, ubezpieczenie oraz tłumaczenia niezbędnych dokumentów.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Oferta tylko dla kobiet. Praca w szklarniach przy uprawie chryzantem. Praca polega na obrywaniu zbędnych pączków z roślin.

Wymagania

  • Wiek do 30 lat
  • dobry stan zdrowia (brak problemów z kręgosłupem)
  • silna motywacja do pracy,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana, ale nie wymagana

Oferujemy

Dni pracy w tygodniu: Średnio 5 dni w tygodniu przez 8 godzin dziennie. Godziny pracy zależne są od zamówień i mogą się zmieniać. Płaca: W każdy piątek na konto holenderskie otwierane dla każdego pracownika w banku ING. Naliczanie wypłat: . • Osoby 18 letnie: 6.60 Euro/godz. brutto • Osoby 19 letnie: 7.00 Euro/godz. brutto • Osoby 20 letnie: 7.40 Euro/godz. brutto • Osoby 21 letnie: 7.80 Euro/godz. brutto • Osoby 22 letnie i więcej: 8,55 Euro/godz. brutto Przykładowe zarobki: Zarobki tygodniowe przy 40 godzinach po odliczeniu czynszu, transportu, podatku i ubezpieczenia: • 18 lat - ok. 140,00 Euro netto • 19 lat - ok. 155,00 Euro netto • 20 lat - ok. 165,00 Euro netto • 21 lat - ok. 180,00 Euro netto • 22 lata i więcej - ok. 200, 00 Euro netto Z podanych zarobków pracownik zakupuje tylko wyżywienie. Zakwaterowanie: W pełni wyposażone mieszkania z 2-4 osobowymi pokojami. W każdym mieszkaniu kuchnia i łazienka. Opłata za kwatery: 67,00 Euro/tydz. Ubezpieczenie: Pełne ubezpieczenie zdrowotne płatne 27.50 Euro na tydzień Transport do pracy: Zapewnia pracodawca firmowymi autami 7.50 Euro /tydz Koszt wyjazdu: 850 zł przejazd Polska - Holandia i tłumaczenia dokumentów Termin wyjazdu: nabór ciągły ( od zaraz )