Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Grecja
Choreograf

Choreograf

Pro-Staff
Grecja, Rhodos, Kreta, Kos
praca stacjonarna
6739 dni temu

Ogłoszenie numer: 17788, z dnia 2006-02-02

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b. Od ponad czterech lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, a w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel w wielu resortach turystycznych w Europie (Francja, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy) oraz w Egipcie.

Choreograf

Miejsce pracy: Grecja, Rhodos, Kreta, Kos

Opis stanowiska

Choreograf-Odpowiedzialny za układanie i ćwiczenie choreografii do programów wieczornych (np. Gorączka Sobotnej Nocy, Chicago, Cats oraz inne) we współpracy z pozostałymi tancerzami i animatorami.

Wymagania

- doświadczenie i praktyka w tańcu profesjonalnym (rożne rodzaje, w zależnośći od kwalifikacji-szkoła baletowa, taniec towarzyski,amatorzy tańca) - motywacja i ochota do pracy z ludźmi -dobra znajomość języka angielskiego, w celu porozumiewania się z pozostalymi tancerzami -umiejętnośc kierowania grupą ludzi - praca w międzynarodowym zespole -udzial w castingu -miła aparycja, profesjonalizm

Oferujemy

Umowa na czas określony 4-12 miesięcy. Minimalne wynagrodzenie: 3.000 PLN netto/m-c Maksymalne wynagrodzenie: 4.000 PLN netto/m-c . Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę.