Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Chemik - Inżynier Procesu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6170 dni temu

Ogłoszenie numer: 33175, z dnia 2007-09-03

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z 35-letnim doświadczeniem na rynku systemów i rozwiązań izolacji budowlanej - w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy w okolicach Rawy Mazowieckiej (do nowo otwieranej fabryki) na stanowisko: Chemik- Inżynier Procesu. www.grafton.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2759-07

Opis stanowiska

- osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i optymalizację procesów chemicznych oraz inne czynności związane z produkcją i obróbką chemikaliów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Inżynieria Chemiczna, Chemia Polimerowa)- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- bardzo dobra znajomość procesów chemicznych (w tym dotyczących pomp, wymienników ciepła, kontrolerów) oraz magazynowania i obróbki chemikaliów- dobra znajomość MS Office oraz AutoCad

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie- dalsze możliwości rozwoju- atrakcyjne warunki pracy