Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Care Assistant/opiekun Starszej Osoby

Prowork
Wielka Brytania, Cała Anglia
praca stacjonarna
6804 dni temu

Ogłoszenie numer: 14187, z dnia 2005-11-29

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Cała Anglia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: różne domy opieki nad osobami starszymi na terenie Wielkiej Brytanii. Obowiązki: indywidualna, codzienna opieka nad rezydentami domu (pomoc w codziennych czynnościach jak pościelenie łóżka, ubieranie się, jedzenie, mycie itp.), drobne prace porządkowe, udzielanie wsparcia psychicznego, zachęcanie do uczestnictwa i towarzyszenie podczas różnego rodzaju zajęć kulturalno-rozrywkowych itp.

Wymagania

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (choćby nawet nad członkami własnej rodziny), dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: pełny etat, umowa na rok lub kontrakt stały. Wynagrodzenie: 5.40-5.45 funta/godz. brutto. Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę ok.50 funtów/tydzień