Najnowsze oferty pracy

  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
Zobacz więcej ofert pracy

C++ Developer

Bank Danych o Inżynierach
Niemcy, Niemcy/ Polska
praca stacjonarna
4562 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy/ Polska

Nr Ref.: (5169-12)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek- informatyka)
- bardzo dobra znajomość UML
- bardzo dobra znajomość C++
- doświadczenie w projektowaniu software oraz w korzystaniu z odpowiednich narzędzi (np. IT Architect)
- doświadczenie w programowaniu obiektowym
- doświadczenie w pracy z Microsoft Visual Studio
- mile widziana znajomość zagadnień C#, Doors, Corba
- dobra znajomość j. angielskiego
- dobra znajomość j. niemieckiego
Zakres obowiązków:
- Rozwój aplikacji w języku C++
- testowanie produktów software
- tworzenie narzędzi i wsparcie techniczne
Firma oferuje:
- możliwość pracy na zagranicznym kontrakcie
- elastyczne warunki zatrudnienia
- bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".