Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Business Developer - Dział Budownictwa

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6339 dni temu

Ogłoszenie numer: 28220, z dnia 2007-03-19

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma działająca od 1828r, dostarczająca usługi z zakresu doradztwa technicznego/ekspertyz technicznych, wspomagająca swoich klientów w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej na rynku oraz wpływająca na rozwój i ciągłą poprawę funkcjonowania organizacji klientów.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2157-06

Opis stanowiska

- nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami - spełnianie oczekiwań klientów w zakresie wykonywanych usług- przygotowywanie ofert i prezentacji- śledzenie przetargów publicznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane- znajomość prawa budowlanego- min. 3 letnie doświadczenie w branży budowlanej (projektowanie i/lub wykonawstwo)- min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży- dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- stabilna pracę w międzynarodowej firmie- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji- atrakcyjne warunki zatrudnienia