Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Brygadzista spawaczy/monterów/mechaników w elektrociepłowni

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Wielka Brytania
praca stacjonarna
5979 dni temu

Ogłoszenie numer: 42270, z dnia 2008-04-02

Jesteśmy firmą rekrutacyjną posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowym. Znamy zarówno potrzeby pracodawców jak i pracowników dlatego staramy się sprostać wymaganiom - zarówno naszych klientów jak i kandydatów starających się o pracę. Poszukujemy utalentowanych, zmotywowanych do pracy i godnych zaufania ludzi - do nas należy znalezienie im odpowiedniej posady.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: Brygadzista

Opis stanowiska

Poszukujemy supervisorów do elektrociepłowni w działach: spawanie, mechanika oraz montarz rur. Osoby zainteresowane muszą być dobre w swoim fachu, świetnie mówić po angielsku i wymagane doświadczenie w zarządzaniu grupą, przestrzeganiu zasad BHP itp; Oczekiwane jest doświadczenie w branży energetycznej - elektrownie, przemysł związany z gazem lub paliwami; Stała praca - wielka brytania; wynagrodzenie OD 25k (25 000 funtów rocznie) w górę; do obowiązków będzie należeć kontrola prac w danym dziale; przy danej wyznaczonej ekipie pracującej na konkretnym zadaniu.

Wymagania

- wykształecenie zawodowe -techniczne - doświadczenie w kierowaniu grupą ludzi - doświadczenie w branży energetycznej - budowa/praca w elekrociepłowni lub na platformach - bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- umowę o pracę z angielskim pracodawcą - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość szkoleń i rozwoju - atrakcyjne świadczenia socjalne