Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Finlandia
Brygadzista spawacz

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Finlandia
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37003, z dnia 2007-11-30

Naszym klientem jest międzynarodowe konsorcjum firm energetycznych realizujące INWESTYCJE Z ENERGETYKI ATOMOWEJ w krajach skandynawskich, które pilnie zatrudni do bieżących projektów w Finlandii.

Miejsce pracy: Finlandia

Nr Ref.: BSB/2007/07P

Opis stanowiska

- Bezpośredni nadzór nad zespołami spawalniczymi (10 – 15 osób), - planowanie, motywowanie, kontrola wykonywania i jakości pracy.

Wymagania

- wykształcenie techniczne (min. średnie), - kilkuletnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty w zespołach spawalniczych, - posiadany certyfikat EWS lub IWS, - posiadanie certyfikatu SFS-EN 287-1 oraz znajomość procedury spawalniczej 111, - komunikatywna znajomość j. angielskiego lub francuskiego.

Oferujemy

- bardzo dobre warunki pobytowe, świadczenia socjalne (także dla rodziny w Polsce), specjalną opiekę lekarską, pokrycie kosztów wyjazdów do Polski, - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę na okres ok. 3–5 lat z możliwością przedłużenia.