Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
BETONIARZ, ZBROJARZ, OPERATOR DZWIGU, KIEROWNIK BUDOWY

Agence Dupuy
Francja
praca stacjonarna
6534 dni temu

Ogłoszenie numer: 24443, z dnia 2006-10-27

Prężnie rozwijająca się firma francuska Agence Dupuy pośrednicząca w sprowadzaniu pracowników polskich do pracy w domenie inżynierii budowlanej.

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska

Poszukujemy KIEROWNIKÓW BUDOWY, OPERATORÓW DŹWIGÓW, ZBROJARZY, BETONIARZY. Kontrakty trwające od 3 do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników. Poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów .

Wymagania

posiadających co najmniej 2 - letnie doświadczenie

Oferujemy

Płacę w zależności od doświadczenia, w złotówkach Mieszkanie i organizację podróży zagwarantowane przez pracownika 35 godzin pracy tygodniowo Proponujemy zajęcia z języka francuskiego