Najnowsze oferty pracy

  • Bufetowa - Kasjer

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat
    21 godz.
    Twoje zadania: Obsługa kasy fiskalnej; Wydawanie posiłków; Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne; Dojazd we własnym zakresie;
  • Pracownik baru

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Lubartów, ul. Lubelska 95 B    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    7 dni
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami; przygotowywanie pizzy zgodnie ze standardami Baru; dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy; obsługa kasy fiskalnej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kuwejt Barista Kuwejt
Barista / Barman

HR Support
Kuwejt
praca stacjonarna
2219 dni temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, prestiżowego, międzynarodowego producenta i dystrybutora światowej klasy kawy oraz dostawcy wysokiej jakości cateringu do hoteli, restauracji i kawiarni poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kuwejt

Obowiązki
  • podawanie kawy eksponując jej aromat i smak,
  • dbanie o jakość ziaren, ich przechowywanie, mielenie,
  • dbanie o sprawność maszyn, zgłaszanie usterek,
  • kontrola ilości produktów, ewentualne uzupełnianie zapasów,
  • zbieranie zamówień, obsługa klienta,
  • robienie różnorodnych drinków,
  • udzielanie informacji dotyczących drinków, potraw i sposobów ich przyrządzania,
  • dbanie o wizerunek i czystość lokalu,
  • utrzymanie dobrego kontaktu z klientami
Wymagania
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w gastronomii,
  • doświadczenie w obsłudze kasy,
  • wiedza na temat różnych gatunków kawy, przyrządzania kawy, przygotowywania artystycznego zaparzania kawy oraz rodzajów mleka i  obsługi klienta,
  • wysoka kultura osobista, kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność zarządzania czasem, pracy pod presją,
  • książeczka Sanepidu,
  • certyfikaty i ukończone kursy będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy
  • umowa na okres 3 lat,
  • praca 6 dni w tygodniu po 9 godzin,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • transport do Kuwejtu oraz bilety lotnicze Kuwejt-Polska-Kuwejt raz na dwa lata,
  • transport do/ z miejsca pracy,
  • zakwaterowanie,
  • 30 dni urlopu rocznie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.