Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Autoryzowany Doradca Biznesowy

Mobile Phone Sp. Z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6647 dni temu

Ogłoszenie numer: 21328, z dnia 2006-07-07

Autoryzowany Przedstawiciel Sieci Era Mobile Phone poszukuje osób na stanowisko Autoryzowany Doradca Biznesowy na teren Krakowa Katowic Warszawy Białegostoku Wrocławia Poznania oraz inne miejscowości

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku: - sprzedaż usług sieci Era - pozyskiwanie klientów biznesowych - negocjowanie warunków sprzedaży - utrzymanie klienta - budowanie relacji z klientem

Wymagania

Oczekujemy: - doświadczenia w sprzedaży - wykształcenia min. średniego - systematyczności i konsekwencji w działaniu - umiejętności samodzielnego organizowania czasu pracy - znajomości komputera - mile widziane posiadanie własnego samochodu

Oferujemy

Oferujemy: - szkolenia - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego - pracę w młodym zespole - spotkania umawiane z klientami przez dział telemarketingu