Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Automatyk

Automatyk

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5696 dni temu

Ogłoszenie numer: 53865, z dnia 2008-12-18

Klient Banku Danych o Inżynierach - firma z branży spożywczej

Automatyk

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3451-08

Opis stanowiska

- usuwanie i analiza awarii maszyn od strony sterowania, kontroli i automatyki- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów sterowania i wizualizacji parku maszyn- prowadzenie dokumentacji ISO dotyczącej wyposażenia kontrolno - pomiarowego- modernizacja istniejących układów sterowania linii produkcyjnych- tworzenie nowych aplikacji sterowniczych dla nowych obiektów- uruchamianie, naddzór i doskonalenie systemów sterowania- przygotowanie i kontrola dokumentacji elektrycznej

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowana specjalność automatyka, robotyka)- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- znajomośc sterowników PLC oraz umiejętności ich programowania a w szczególności SIMATIC S5 i SIMATIC S7 firmy SIEMENS- gruntowna wiedza na temat układów sterowania, napędów kontrolno - pomiarowych- uprawnienia SEP do 1 kV- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej