Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Stany Zjednoczone
Au Pair Usa/opieka Nad Dziećmi

Prowork
Stany Zjednoczone, Cały Kraj
praca stacjonarna
7013 dni temu

Ogłoszenie numer: 12227, z dnia 2005-06-03

Prowork

Firma Prowork działa od 1999 roku i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów dla młodych osób z Polski do krajów Europy i USA. W wybranych krajach współpracujemy z kilkunastoma biurami Au Pair, które przedstawiają nam oferty sprawdzonych rodzin oraz sprawują opiekę w trakcie pobytu Au Pair w rodzinie za granicą. Prowork jest członkiem International Au Pair Association (IAPA). Stowarzyszenie to skupia ponad sto profesjonalnych organizacji z całego świata zajmujących się Programem Au Pair i wymianą kulturalną dla młodzieży. Wszystkie organizacje stowarzyszone w IAPA są zobowiązane do oferowania swoich usług zgodnie z obowiązującym prawem i kodeksem postępowania ustalonym przez stowarzyszenie. Więcej informacji dot. IAPA na stronie internetowej www.iapa.org

Miejsce pracy: Stany Zjednoczone, Cały Kraj

Opis stanowiska

Współpracujemy z profesjonalną agencją amerykańską Au Pair Care mającą upoważnienie rządu amerykańskiego do pośrednictwa w organizowaniu wyjazdów Au Pair. Oferujemy rodziny z dużych miast na terenie całych Stanów Zjednoczonych, min. Waszyngton, Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Boston, Chicago Obowiązki: pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy, zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie, babysitting – nie więcej niż 3 wieczory tygodniowo, nauka na kursach językowych bądź innych.

Wymagania

wiek 18 –27 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami), komunikatywna znajomość j. angielskiego, doświadzcenie w opiece nad dziećmi, prawo jazdy.

Oferujemy

Do końca sierpnia BEZ depozytu 400 USD! Opłata za program tylko 750zł! Zapewniamy: 12 miesięczny pobyt w amerykańskiej rodzinie na podstawie wizy J-1, bezpłatny przelot w obie strony na trasie Warszawa – Nowy Jork – Warszawa oraz koszt biletu z Nowego Jorku do miejsca zamieszkania goszczącej rodziny, 4 dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku (hotel ulokowany na Manhattanie), własny pokój i całodzienne wyżywienie, kieszonkowe w wysokości 560 USD miesięcznie, jednorazowe stypendium 500 USD od zapraszającej rodziny pokrywające większość kosztów nauki, ubezpieczenie zdrowotne, 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu (można w tym czasie wyjechać z USA), możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie, pomoc i opiekę partnerskiego biura opiekę lokalnego opiekuna z ramienia organizacji amerykańskiej, który gwarantuje bezpośrednią opiekę, pomoc w doborze szkoły organizuje spotkania z innymi au pair przebywającymi w danym rejonie. TERAZ MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENAI POBYTU O KOLEJNY ROK.