Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Stany Zjednoczone
Au Pair Usa. Bezpłatny Przelot

Prowork
Stany Zjednoczone
praca stacjonarna
6718 dni temu

Ogłoszenie numer: 18255, z dnia 2006-02-23

Prowork

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1bMinisterstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)

Miejsce pracy: Stany Zjednoczone

Opis stanowiska

Współpracujemy z profesjonalną agencją amerykańską Au Pair Care mającą upoważnienie rządu amerykańskiego do pośrednictwa w organizowaniu wyjazdów Au Pair. Oferujemy rodziny z dużych miast na terenie całych Stanów Zjednoczonych, m.in. Waszyngton, Nowy Jork, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Boston, Chicago. Długość pobytu: 12 miesięcy

Wymagania

wiek 18– 27 lat komunikatywny angielski chęć opiekowania się dziećmi prawo jazdy

Oferujemy

TO TANIE! Koszt całego pakietu to tylko 750 zł(+depozyt 200usd całkowicie zwrotny o zakończeniu kontraktu). Au Pair ma zagwarantowane (koszty pokrywa zapraszająca rodzina): - bezpłatny PRZELOT W OBIE STRONY DO USA - 4 DNIOWE SZKOLENIE W NOWYM JORKU - UBEZPIECZENIE - KONTRAKT NA POBYT W RODZINE NA 12 MIESIĘCY Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA - DOPŁATĘ DO KURSU JĘZYKOWEGO W WYSOKOŚCI 500 usd - FORMULARZ DS 2019 I POMOC W UZYSKANIU WIZY - STAŁA OPIEKA PODCZAS POBYTU W USA UWAGA: dla tych,którzy podpiszą z nami umowę do 15 kwietnia i będą gotowi wyjechać przed końcem września 2006 koszt programu to tylko 525 zł. Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj zdjęcia i dokładny opis programu na: www.prowork.com.pl ZAMÓW bezpłatny katalog, który prześlemy pocztą, Kontakt: Aneta Sulborska