Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Au Pair/opieka Nad Dziećmi

Prowork
Wielka Brytania, Cały Kraj
praca stacjonarna
7013 dni temu

Ogłoszenie numer: 12228, z dnia 2005-06-03

Prowork

Firma Prowork działa od 1999 roku, specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych dla młodych w Europie i USA. W wybranych krajach współpracujemy z kilkunastoma biurami Au Pair, które przedstawiają nam oferty sprawdzonych rodzin oraz sprawują opiekę w trakcie pobytu Au Pair w rodzinie za granicą. Z Jesteśmy członkiem International Au Pair Association (IAPA). Stowarzyszenie to skupia ponad sto profesjonalnych organizacji z całego świata zajmujących się Programem Au Pair i wymianą kulturalną dla młodzieży. Wszystkie organizacje stowarzyszone w IAPA są zobowiązane do oferowania swoich usług zgodnie z obowiązującym prawem i kodeksem postępowania ustalonym przez stowarzyszenie. Więcej informacji dot. IAPA na stronie internetowej www.iapa.org

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Cały Kraj

Opis stanowiska

pobyty w rodzinach brytyjskich- pomoc w opiece nad dziećmi i obowiązkach domowych ok, 30 godz/tygodnio+ możliwość uczestniczenia w kursach językowych. Duży wybór rodzin, krótki termin oczekiwania na rodzinę.Stała opieka podczas pobytu za granicą

Wymagania

wiek 18 -27 lat, znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego, osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna.

Oferujemy

Opłata agencyjna: 750 zł. Goszcząca rodzina z Wielkiej Brytanii zapewnia dla Au Pair: zakwaterowanie (własny pokój), wyżywienie, kieszonkowe w wysokości minimum 55 GBF/tygodniowo, podstawową opiekę medyczną