Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Au Pair - Niemcy

Prowork
Niemcy, Cały Kraj
praca stacjonarna
6710 dni temu

Ogłoszenie numer: 18258, z dnia 2006-03-03

Prowork

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/1b Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)

Miejsce pracy: Niemcy, Cały Kraj

Opis stanowiska

Au Pair to praca i nauka języka angielskiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny angielskiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkich pracach domowych (30 godz/tyg), Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych.

Wymagania

wiek 18 – 25 lat podstawowa znajomość języka niemieckiego chęć do opieki nad dziećmi

Oferujemy

Goszcząca rodzina z Niemiec zapewnia Au Pair: zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych) bezpłatny kurs językowy (I semestr) dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód) kieszonkowe w wysokości 260 EURO miesięcznie płatny urlop (4 tygodnie/rok) opiekę biura partnerskiego na terenie Niemiec Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2-4 tygodni KOSZTY PROGRAMU TO TYLKO 750 ZŁ!!!! GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU UWAGA: dal tych, którzy podpiszą z nami umowę do 15 kwietnia i będą gotowi wyjechać do końca września 2006 roku koszt programu to tylko 525 zł.