Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Au Pair - Holandia

Prowork
Holandia, Cały Kraj
praca stacjonarna
6782 dni temu

Ogłoszenie numer: 16950, z dnia 2005-12-21

Prowork

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967/16 Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą (www.praca.gov.pl)

Miejsce pracy: Holandia, Cały Kraj

Opis stanowiska

Au Pair to praca i nauka języka angielskiego jednocześnie! Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby nauczyć się języka obcego, mieszkając u rodziny angielskiej. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi i lekkich pracach domowych (30 godz/tyg), Au Pair ma możliwość uczęszczania na kursy językowe i doskonalenia swoich umiejętności językowych

Wymagania

wiek 18 – 30 lat znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego chęć do opieki nad dziećmi stan wolny

Oferujemy

Goszcząca rodzina z Holandii zapewnia Au Pair: zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie ubezpieczenie (z wyłączeniem pobytów krótkoterminowych) dojazd do szkoły językowej (bilet na komunikację publiczną lub samochód) kieszonkowe w wysokości minimum 300 EURO/miesiąc (dla Au Pair Plus/Nanny – 350–600 EURO/miesiąc) płatny urop (2 tyg./rok) opiekę biura partnerskiego na terenie Holandii Okres oczekiwania na rodzinę: Około 2-4 tygodni KOSZTY PROGRAMU TO TYLKO 750 ZŁ!!!! GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I OPIEKĘ W TRAKCIE POBYTU!!!