Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Asystent Projektanta Branży Sanitarnej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6308 dni temu

Ogłoszenie numer: 28594, z dnia 2007-04-18

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. jest członkiem grupy ILF, ogólnoświatowej firmy inżynierskiej skupiającej ponad 30 oddziałów na czterech kontynentach. Specjalizujemy się w projektach związanych z wydobyciem i przetwórstwem ropy i gazu, energetyką, budownictwem przemysłowym oraz branżą komunalną.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2509-07

Opis stanowiska

- projektowanie z zakresu ochrony środowiska

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - zaangażowanie w pracę - umiejętność pracy w zespole - dobra organizacja pracy i sumienność - znajomość AutoCad i pakietu Microsoft Office - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

- stały rozwój zawodowy- pracę nad projektami krajowymi i zagranicznymi - stałą umowę o pracę po okresie próbnym