Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Asystent Działu Zakupów

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6001 dni temu

Ogłoszenie numer: 41198, z dnia 2008-02-18

ADECCO Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lildera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Osiągamy sukcesy na polu pracy czasowej, rekrutacji pracowników, outsoursingu, try&hire oraz outplacementu. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, kandydatów do stale rozwijanego działu zakupów.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3025-08

Opis stanowiska

- poszukiwanie nowych komponentów do produkcji samochodów lub dostawców innych usług dla firmy - wdrażanie, monitorowanie projektów wprowadzania surowców do produkcji - stała współpraca z działem jakości przy wprowadzaniu zmian w projektach i poszukiwaniu optymalnych rozwiązań - spotkania z dostawcami - negocjacje cenowe z dostawcami

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne - język angielski bardzo dobry w mowie i piśmie - chęć rozwoju w obszarze zakupów branży motoryzacyjnej - umiejętność czytania rysunku technicznego - łatwość nawiązywania kontaktów - zdecydowanie, samodzielność - doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Oferujemy

- ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego - możliwość pracy w międzynarodowym środowisku - różnorodne szkolenia - atrakcyjne warunki zatrudnienia