Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Asystent - dział urządzeń pomiarowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6071 dni temu

Ogłoszenie numer: 37788, z dnia 2007-12-11

Dział urządzeń pomiarowych prowadzi sprzedaż i porady techniczne w dziedzinie urządzeń dokonujących pomiarów parametrów powietrza i analizy gazu.www.kimo.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2935-07

Opis stanowiska

- Odpowiedzialność w dziale urządzeń pomiarowych za:
- bieżącą obsługę klienta (oferty, realizacja zamówień itp.)
- obsługę serwisową (dokumentacja, kontrola terminów itp.)
- tworzenie baz danych

Wymagania

- wykształcenie inżynierskie (inżynieria środowiska, automatyka lub pokrewne związane z pomiarami)- praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)- samodzielność, rzetelność i zaangażowanie- umiejętności pracy w zespole- prawo jazdy kategorii B- dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego- komunikatywność, optymizm, silna motywacja

Oferujemy

- zatrudnienie na pełny etat- umowa na czas nieokreślony- wyposażenie odpowiednie do zajmowanego stanowiska- ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole