Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Asystent ds. Techniczno-Handlowych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6701 dni temu

Ogłoszenie numer: 18909, z dnia 2006-03-23

Sterling Fluid Systems Polska (należący do Sterling Fluid Systems Group) jednego z wiodących międzynarodowych dostawców pomp procesowych i próżniowych oraz systemów inżynieryjnych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1734-06

Opis stanowiska

- opracowywanie ofert techniczno / handlowych - prowadzenie niezbędnej korespondencji handlowej - obsługa spraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych - kontrola dokumentacji ofertowej, serwisowej, gwarancyjnej i pogwarancyjnej - doraźna / techniczna pomoc dla klientów

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem) - wykształcenie wyższe mechaniczne (znajomość techniki pomp będzie znaczącym atutem) - biegła obsługa komputera oraz oprogramowania MS Office - odpowiedzialność- ambicja- zaangażowanie w pracę

Oferujemy

- po okresie próbnym (6 miesięcy) stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie- atrakcyjny system wynagrodzeń- duże możliwości rozwoju zawodowego