Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    7 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. logistyki

Prefa Sp. z o.o.
Krzeszowice
praca stacjonarna
2121 dni temu

Ogłoszenie numer: 2074834, z dnia 2018-09-25

Firma Prefa Sp. z o.o. w Krzeszowicach specjalizująca się w produkcji prefabrykatów drogowych i obrocie materiałami do budownictwa tramwajowego i drogowego poszukuje:

Miejsce pracy: Krzeszowice

Opis stanowiska

  • Wsparcie w zakresie zakupu materiałów i surowców do produkcji;
  • Współpraca z dostawcami i klientami firmy;
  • Bieżące wsparcie w obsłudze wysyłek wyrobów gotowych;
  • Koordynowanie pracy magazynu – obsługa dokumentów magazynowych;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami i kooperantami;

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne lub handlowe;
  • Komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oczekiwania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji z Kontrahentami;
  • min. półroczny staż pracy na podobnym stanowisku;

Oferujemy

  •  Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy;