Działamy w obszarze automatyki przemysłowej. Wśród naszych klientów są głównie duże i znane firmy z branży spożywczej.
Zajmujemy się wdrażaniem nowych rozwiązań, optymalizacją procesów, budową nowych maszyn oraz modernizacją. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania z branży automatyki.

Archiwalne oferty pracy

  • Elektrotechnik Automatyk

    Automa-Tech   Poznań    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    290 dni
    Opis stanowiska: dobór podzespołów w oparciu o standardy i wymagania klientów, montaż, przygotowywanie dokumentacji dla realizowanych projektów, projektowanie schematów elektrycznych, programowanie PLC i HMI.
  • Inżynier automatyk

    Automa-Tech   Poznań, Budynek PIMR, lokal 7    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    681 dni
    dobór podzespołów w oparciu o standardy i wymagania klientów, przygotowywanie dokumentacji dla realizowanych projektów, projektowanie schematów elektrycznych, programowanie PLC i HMI;

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    962 dni
  • Automatyk, projektant

    1248 dni
    dobór podzespołów w oparciu o standardy i wymagania klientów, przygotowywanie dokumentacji dla realizowanych projektów, projektowanie schematów elektrycznych,
  • Automatyk

    1546 dni
    Praca koncepcyjno-projektowa w biurze, wizyty u klientów celem przeprowadzenia wizji lokalnej czy dokonania uzgodnień oraz wyjazdy na realizacje celem dokonania montażu i uruchomienia. Od Kandydatów oczekujemy motywacji wewnętrznej do pracy, kreatywności, odpowiedzialności, chęci ciągłego...
  • Automatyk

    Automa-Tech   Poznań, Poznań, okolice    praca stacjonarna
    1996 dni
    Praca koncepcyjno-projektowa w biurze, wizyty u klientów celem przeprowazdenia wizji lokalnej czy dokonania uzgodnień oraz wyjazdy na realizacje celem dokonania montażu i uruchomienia. Od Kandydatów oczekujemy motywacji wewnętrznej do pracy, kreatywności, odpowiedzialności, chęci ciągłego...

Automa-Tech

Akacjowa 1

62-025 Siekierki Wielkie