Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Approval Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5854 dni temu

Ogłoszenie numer: 46803, z dnia 2008-07-14

Det Norske Veritas www.dnv.pl międzynarodowa firma z ponad 140-letnią tradycją na świecie i ponad 40-letnią tradycją w Polsce. DNV Poland jest jednym z ponad stu oddziałów DNV znajdujących się na całym świecie. Szeroki zakres prowadzonych projektów umożliwia naszym pracownikom wszechstronny rozwój i pracę w międzynarodowym środowisku. W tej chwili zatrudniamy około 200 pracowników w biurach w Sopocie, Szczecinie, Katowicach, Warszawie i Poznaniu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3454-08

Opis stanowiska

- obliczenia konstrukcyjne oraz zatwierdzanie dokumentacji statków i platform morskiego przemysłu wiertniczo/wydobywczego

Wymagania

- wykształcenie wyższe w zakresie budowy okrętów lub budowy maszyn- podstawa znajomość zagadnień dot. obliczeń konstrukcyjnych dokumentacji kadłubowej i/lub obliczeń wytrzymałościowych MES- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- doświadczenie związane z rynkiem offshore będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- międzynarodowe szkolenia- ukierunkowanie na indywidualny rozwój pracownika niezależnie od wieku i doświadczenia- wynagrodzenie i pakiet socjalny adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia- możliwość długofalowego rozwoju w międzynarodowym środowisku- współpracę z największymi potentatami w branży wydobywczo paliwowej