Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Cypr
Animatorka; Animator

Pro-Staff
Cypr, Agia Napa, Paphos, Limassol
praca stacjonarna
6342 dni temu

Ogłoszenie numer: 28117, z dnia 2007-04-05

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b.

Miejsce pracy: Cypr, Agia Napa, Paphos, Limassol

Opis stanowiska

OFEROWANE STANOWISKA Animator do dzieci -organizowanie programu dla dzieci w Mini klubie, na plaży, przy basenie itd. -organizowanie wieczornej animacji dla najmłodszych (mini disco, karnawał, przedstawienia dziecięce) we współpracy z pozostałymi animatorami Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp. -organizowanie gier i konkursów sportowych w różnych dyscyplinach (siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis, ping pong, piłka wodna, boccia, rzutki, aerobik, wodna gimnastyka, stretching, taebo itd.) w zależności od indywidualnych umiejętności oraz możliwości oferowanych przez hotel. All-rounder -aktywne branie udziału we wszystkich zajęciach, zabawach z dziećmi, konkursach sportowych oraz programach wieczornych UWAGA! NAJBLIŻSZE SZKOLENIE NA STANOWISKO ANIMATORA 23-24 CZERWCA W CZĘSTOCHOWIE. OSOBY ZAINTERESOWANE UCZESTNICTWEM W SZKOLENIU PROSIMY O WYSŁANIE CV Z DOPISKIEM "SZKOLENIE ANIMATOR" WIECEJ INFO NA www.prostaff.pl

Wymagania

Wiek 18-35 lat Języki Wymagana jest znajomość minimum jednego języka obcego na dobrym poziomie. Znajomość drugiego języka obcego chociaż w stopniu komunikatywnym jest dodatkowym atutem. Uśmiech na twarzy:-)

Oferujemy

Zarobki 550 Euro netto miesięcznie Czas podpisania umowy Umowę podpisuję się na okres 3-6 miesięcy z możliwością przedłużenia Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę!!! ROZPOCZĘCIE PRACY MOŻLIWE JUŻ OD CZERWCA-LIPCA 2007