Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Luksemburg
Animatorka, Animator

Pro-Staff
Luksemburg, Wyspy Karaibskie
praca stacjonarna
6696 dni temu

Ogłoszenie numer: 18780, z dnia 2006-03-17

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b. Od ponad czterech lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, a w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel w wielu resortach turystycznych w Europie (Francja, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy) oraz w Egipcie.

Miejsce pracy: Luksemburg, Wyspy Karaibskie

Opis stanowiska

All rounder Animator - Chief Animator -organizowanie programu dla dzieci i dorosłych -organizowanie wieczornej animacji dla najmłodszych (mini disco, karnawał, przedstawienia dziecięce) we współpracy z pozostałymi animatorami -czynne branie udziału w przedstawieniach wieczornych -organizowanie gier i konkursów sportowych w różnych dyscyplinach ( tenis, ping pong, piłka wodna, boccia, rzutki, aerobik, wodna gimnastyka, stretching, taebo itd.) w zależności od indywidualnych umiejętności oraz możliwości oferowanych przez hotel lub statek. -nadzorowanie pracy pozostałych animatorów

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego oraz angielskiego -Wiek od 22-35 lat -minimalnie 1-2 letnie doświadczenie w zawodzie animatora -zdolności oraganizacyjne

Oferujemy

-zarobki od 1500 Euro netto miesięcznie -zakwaterowanie i wyżywienia zapewnione przez pracodawcę -podpisanie umowy na minimum 5-6 miesięcy -praca na luksusowych statkach pasażerskich ROZPOCZĘCIE PRACY OD MAJA.