Najnowsze oferty pracy

  • Animator Czasu Wolnego / Team Leader

    Lions Entertainment   Grecja, Chalkidiki, Thassos    praca stacjonarna
    umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Opis stanowiska prowadzenie zajęć sportowych np. joga, aqua gym, rzutki; zabawa z dziećmi w mini klubie; prowadzenie wieczornych show, takie jak karaoke lub bingo; bycie wizytówką firmy;
  • Animator

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista (mid)  umowa zlecenie / o pracę / kontrakt B2B  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   6 000 - 10 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Szukamy animatorów do prowadzenia: animacji dziecięcych; animacji sportowych; animacji scenicznych; animatorów do prowadzenia zajęć fitness; Zakres obowiązków: zabawa poprzez taniec; umiejętność planowania; inicjowanie i wdrażanie kreatywnych form spędzania czasu wolnego; łatwość w...
Zobacz więcej ofert pracy

Animator

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.
Egipt
praca stacjonarna
4472 dni temu
Praca zespołowa kreuje jakość w turystyce

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o jest wiodącym touroperatorem w Polsce. Jesteśmy biurem, które od ponad 12 lat z powodzeniem rozwija się na polskim rynku turystycznym. W związku ze wzrastającą liczbą turystów korzystających z naszych usług i poszerzeniem naszej oferty, Wezyr Holidays poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Uczestnictwo w programie animacji hotelowych, ze szczególnym uwzględnieniem animacji dla polskich dzieci i ich rodziców.
Animator

Miejsce pracy: Egipt
Czas pracy: 1.06 – 30.09.2014

Nr Ref.: ANIMATOR_Egipt2012

Wymagania:
  • Ojczysty język polski;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Licencja pilota wycieczek zagranicznych wraz z ważnym identyfikatorem;
    albo: legitymacja studencka (dla studentów kierunku turystyka i rekreacja);
  • Entuzjazm, dynamizm, dobra kondycja fizyczna;
  • Cierpliwość i odpowiedzialność;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub ukończony kurs wychowawców kolonijnych lub kurs pedagogiczny
  • Dyspozycyjność do wyjazdu do Egiptu od 01.06.2012 do 30.10.2012.
Oferujemy:
  • Praktyki studenckie za granicą.
  • Ciekawą, nieszablonową pracę, szkolenia i możliwości rozwoju, możliwość kariery w ramach struktury OTI Group w Polsce i za granicą.

Poznaj

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.