Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Departamencie Analiz i Strategii

    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Główne zadania: Realizacja zadań w ramach projektu „Startup Are Us” w szczególności: przygotowywanie i realizacja programów związanych ze środowiskiem start-upowym; nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z polskimi i zagranicznymi organizacjami takimi jak: organizacje pozarządowe,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Grecja Animator Grecja
Animator Czasu Wolnego

Pro-Staff Polska
Grecja
praca stacjonarna
4351 dni temu

Pro-Staff Polska, jedna z najdłużej działających agencji animacyjnych na polskim rynku, poszukuje kandydatów na animatorów czasu wolnego w turystyce. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do kurortów turystycznych w wielu krajach Europy, w Egipcie i Omanie.

Kandydatów bez doświadczenia zapraszamy na szkolenia dla Animatorów!

Najbliższe szkolenie:

24-25.11.2012 KLUB DOMÓWKA WROCŁAW

Zniżki dla studentów i grup.

Konieczna rezerwacja miejsca! Zgłoszenia prosimy kierować pod adresem szkolenia@prostaff.pl

Najbliższe spotkania rekrutacyjne (castingi) dla Animatorów Czasu Wolnego Pro-Staff z udziałem pracodawców:

14.01.2012 pracodawcy z Włoch i Grecji

11.02.2012 pracodawcy z Egiptu i Grecji

12.02.2012 pracodawcy z Hiszpanii

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres rekrutacja@prostaff.pl

Przygotuj się do Castingu Pro-Staff i weź udział w Szkoleniu Animatorów Czasu Wolnego Pro-Staff!

Terminy najbliższych szkoleń:

26-27.11.2011 POZNAŃ

10-11.12.2011 KRAKÓW

21-22.01.2012 WROCŁAW
4-5.02.2012 WARSZAWA

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres szkolenia@prostaff.pl

Miejsce pracy: Grecja

Nr Ref.: AGZ2012

Zadania:

Animatorzy czasu wolnego aktywnie uczestniczą w organizowaniu czasu wolnego gości hotelowych. Wraz z nimi biorą udział w zajęciach rekreacyjnych często prowadząc je w charakterze instruktorów. W hotelach, które możemy Państwu zaproponować zajęcia odbywają się m.in. na plaży, otwartych i krytych basenach, boiskach i kortach oraz w mini klubach dla dzieci.

Aktualnie do Grecji poszukujemy animatorów na stanowiska:

KIDS ANIMATOR - opiekun organizujący zajęcia rekreacyjne, taneczne i plastyczne dla dzieci

SPORT ANIMATOR - instruktor lub animator prowadzący zajęcia fitness, zumba, stretching, aerobik

DANCE ANIMATOR - tancerz występujący w przedstawieniach musicalowych i pokazach tanecznych lub animator prowadzący club dance z udziałem gości

ALLROUND ANIMATOR - wszechstronny animator prowadzący i/lub biorący udział w kilku rodzajach zajęć

Więcej informacji o charakterze pracy animatora znajdą Państwo na naszej stronie internetowej i naszym profilu Facebook Pro-Staff Animacja.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka obcego (niemiecki/rosyjski/francuski) będzie dużym atutem
  • doświadczenie w pracy animatora czasu wolnego lub ukończone szkolenie animatorów czasu wolnego
  • dyspozycyjność na min. 4 miesiące na sezon zimowy
  • wiek od 18 do 30 lat
  • umiejętności sportowe (zwłaszcza formy fitness) na dobrym poziomie mile widziane
  • umiejętności taneczne na dobrym poziomie mile widziane
  • komunikatywność i motywacja do pracy z ludźmi
  • bezkonfliktowość, umiejętność pracy w grupie (także wielokulturowej)
  • zdolności organizacyjne
Oferujemy:
  • zarobki: około 600 Euro NETTO miesięcznie w zależności od kwalifikacji i poprzedniego doświadczenia animatora
  • pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy.
  • kontrakty: krótko i długoterminowe, zimowe na min. 4 miesiące, preferowane kontrakty na cały sezon