Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania
Animator ; Animatorka

Pro-Staff
Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Costa Brava, Costa Dorada
praca stacjonarna
6093 dni temu

Ogłoszenie numer: 39944, z dnia 2008-02-12

Pro-Staff

Pro-Staff

Miejsce pracy: Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Costa Brava, Costa Dorada

Opis stanowiska

Animator do dzieci, Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp, Animator All-rounder. Zadania stanadardowe dla pozycju animatora w hotelu-orgaznizowanie czasu wolnego gościom hotelowym-gry, zabawy, konkursy, zajęcia sportowe itp. MINIMALNY ZAROBEK OD 600 EURO M-ĄC, PRACODAWCA ZAPEWNIA ZAKWATEROWANIE ORAZ WYZYWIENIE!!! WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO JĘZYKA OBCEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM. DATA RZOPOCZĘCIA PRACY JEST USTALANA INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM KANDYDATEM.ROZPOCZĘCIE PRACY MOŻLIWE NATYCHMIAST LUB OD MAJA, CZERWCA, LIPCA. Więcej info na www.prostaff.pl UWAGA! NAJBLIŻSZE SZKOLENIE NA STANOWISKO ANIMATORA 510-11 MAJA WE WROCŁAWIU WYSLIJ CV Z DOPISKIEM "SZKOLENIE ANIMATOR-WROCŁAW" KOSZT SZKOLENIA 244 ZŁ (Z VAT)WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT :)

Wymagania

Wiek 18-35 lat Języki Wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego; znajomość dwóch języków obcych (angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański lub włoski,...) będzie dodatkowym atutem. Dodatkowe wymagania stawiane pracownikowi -motywacja i ochota do pracy z ludźmi -pozytywne nastawienie do dzieci i sportu -komunikatywność i odpowiedzialność -zdolności organizacyjne UWAGA! NAJBLIŻSZE SZKOLENIE NA STANOWISKO ANIMATORA 5-6 KWIETNIA W SOLCU (KOŁO KRAKOWA). WYSLIJ CV Z DOPISKIEM "SZKOLENIE ANIMATOR-KRAKÓW" WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH GORĄCO ZAPRASZAMY

Oferujemy

- Minimalne miesięczne wynagrodzenie od 600 Euro netto miesięcznie - Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie pracownika! - kontrakty minimum 3-6 miesięczne