Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Animator, Kelner, Barman, Recepcjonista

Pro-Staff Polska
Francja, Europa, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy, Egipt
praca stacjonarna
6809 dni temu

Ogłoszenie numer: 14156, z dnia 2005-11-23

Pro-Staff to słowacka firma pośrednictwa pracy z siedzibą w Bratysławie. Firma także prowadzi działalność na terenie Polski i Czech. Od ponad trzech lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, a w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel w wielu resortach turystycznych w Europie (Francja, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy) oraz w Egipcie.

Miejsce pracy: Francja, Europa, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy, Egipt

Opis stanowiska

Szef Animatorów - układa i organizuje cały program animacyjny we współpracy z teamem animatorów -ponosi odpowiedzialność przed dyrekcją hotelu za program animacyjny -przydziela zadania pozostałym animatorom -nadzoruje pracę i zajęcia prowadzone przez animatorów - moderuje program wieczorny w różnych językach -wymagane jest doświadczenie w zawodzie Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp. - organizowanie gier i konkursów sportowych w różnych dyscyplinach (siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis, ping pong, piłka wodna, boccia, rzutki, aerobik, wodna gimnastyka, stretching, taebo itd.) w zależności od indywidualnych umiejętności kandydata oraz możliwości oferowanych przez Hotel. - czynne branie udziału w przedstawieniach wieczornych Animator do dzieci -organizowanie programu dla dzieci w Mini klubie, na plaży, przy basenie itd. -organizowanie wieczornej animacji dla najmłodszych (mini disco, karnawał, przedstawienia dziecięce) we współpracy z pozostałymi animatorami i pod nadzorem szefa animatorów. -czynne branie udziału w przedstawieniach wieczornych Tancerz -branie udziału w tanecznych przedstawieniach, pokazach -branie udziału w niektórych dziennych zajęciach animacyjnych Kelner/kelnerka/Barman -obsługuje gości hotelowych w restauracjach, barach, kawiarniach itp. -pracuje w międzynarodowym zespole -wymagane jest doświadczenie w zawodzie -dyscpozycyjność - praca na zmiany Recepcjonista -pracuje w hotelowej recepcji -wymagane jest doświadczenie w branży hotelowej oraz znajomość obsługi komputera -zdolność kierowania grupą ludzi -dyspozycyjność - praca na zmiany - miła aparycja, komunikatywność

Wymagania

Języki Wymagana jest płynna lub dobra znajomość języka francuzkiego lub angielskego, w zależnośc od zajmowanej pozycji. Znajomość drugiego języka obcego (niemiecki, rosyjski, włoski,...) jest dodatkowym atutem. Dodatkowe wymagania stawiane pracownikom - motywacja i ochota do pracy z ludźmi - pozytywne nastawienie do dzieci i sportu - komunikatywność i odpowiedzialność - zdolności organizacyjne - uczestnictwo w castingu

Oferujemy

Wynagrodzenie 1350 EURO brutto miesięcznie – dla wszytkich pozycji Czas podpisania umowy Umowę podpisuję się na okres 3-8 miesięcy z możliwością przedłużenia Data rozpoczęcia pracy Od stycznia - do czerwca 2006 Czas pracy 8 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, jeden dzień wolny Zakwaterowanie i wyżywienie Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnioneprzez pracodawcę. Ubezpieczenie Ubezpieczenie medyczne i pracownicze jest zapewnione przez pracodwcę.