Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Włochy
Animator, Animatorka

Pro-Staff
Włochy
praca stacjonarna
6055 dni temu

Ogłoszenie numer: 40331, z dnia 2008-02-19

Pro-Staff

Pro-Staff

Miejsce pracy: Włochy

Opis stanowiska

Animator do dzieci,Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp,All-rounder. Zadania stanadardowe dla pozycju animatora w hotelu-orgaznizowanie czasu wolnego gościom hotelowym-gry, zabawy, konkursy, zajęcia sportowe itp. UWAGA! NAJBLIŻSZE SZKOLENIE NA STANOWISKO ANIMATORA 10-11 MAJA WE WROCŁAWIU. WYSLIJ CV Z DOPISKIEM "SZKOLENIE ANIMATOR-WROCŁAW" Więcej info na www.prostaff.pl

Wymagania

Wiek 18-35 lat Języki Wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego-angielskiego lub włoskiego . Dodatkowe wymagania stawiane pracownikowi -motywacja i ochota do pracy z ludźmi -pozytywne nastawienie do dzieci i sportu -komunikatywność i odpowiedzialność -zdolności organizacyjne -uczestnictwo w castingu bądź szkoleniu

Oferujemy

- Minimalne miesięczne wynagrodzenie od 400 Euro netto miesięcznie - Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie pracownika! - Rozpoczęcie pracy od MAJA-CZERWCA 2008-kontrakty minimum 3-6 miesięczne