Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Analityk Systemów Informatycznych / Programista

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6696 dni temu

Ogłoszenie numer: 19003, z dnia 2006-03-28

Klient Banku Danych o Inżynierach. Dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma consultingowa z branży informatycznej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1762-06

Opis stanowiska

- współuczestniczenie w realizacji dużych projektów informatycznych w kraju i zagranicą- współpraca przy przeprowadzaniu analiz potrzeb klienta- samodzielne/zespołowe wykonywanie zadań projektowych w części programistycznej

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne- praktyki w zakresie realizacji prac programistycznych lub/i ugruntowane doświadczenie zawodowe w tym obszarze- szeroka wiedzę z zakresu informatyki- znajomość obiektowych metod programistycznych oraz technologii baz danych- znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym- prawo jazdy kat. B- mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym- gotowość do odbywania częstych zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy

- rozwój w prężnej międzynarodowej firmie- atrakcyjny system wynagrodzenia- możliwości awansu- częste wyjazdy zagraniczne