Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Analityk ds. Bezpieczeństwa Infrastruktury IT

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6006 dni temu

Ogłoszenie numer: 40070, z dnia 2008-02-13

Naszym Klientem jest firma z branży nowoczesnych technologii ochrony informacji.W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów, którzy chcieliby odpowiadać za analizę bezpieczeństwa infrastruktury IT.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3101-08

Opis stanowiska

- tuning systemów klasy SIM- przygotowywanie analiz i raportów z zakresu bezpieczeństwa informacji- identyfikowanie problemów i incydentów bezpieczeństwa oraz proponowanie środków zaradczych i mechanizmów zabezpieczających

Wymagania

- wykształcenie wyższe- doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT- zaangażowanie i inicjatywa w działaniu- znajomość języka angielskiego- posiadanie certyfikatu CISSP, CISA, GIAC (będzie mile widziane)

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach