Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Grecja
Akrobaci, Artyści Estradowi Oraz Cyrkowi, Komicy

Pro-Staff
Grecja
praca stacjonarna
6715 dni temu

Ogłoszenie numer: 18321, z dnia 2006-02-26

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b. Od ponad czterech lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, a w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel w wielu resortach turystycznych w Europie (Francja, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy) oraz w Egipcie.

Miejsce pracy: Grecja

Opis stanowiska

Akrobaci,artysci cyrkowi oraz estradowi, szczudlarze, komicy, mimowie, czrodzieje itp. wystepują w hotelach w Grecji, wieczorne show (programy 45 lub 90 minutowe). Kandydat pracuje w zespole razem z innymi artystami, lub może prezentowac własny program. Szczegóły współpracy do ustalenia, w zależności od kwalifikacji kandydatów

Wymagania

-Umiejetności charakterystyczna dla okreslonego stanowiska np. akrobaci (świetna sprawność fizyczna). -Znajomość jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym. -praca w międzynarodowym zespole -udział w castingu

Oferujemy

-Minimalne zarobki za okres 1 miesiąca-od 3.000 PLN netto. -Pracodawca zapewnia zakwatreowanie oraz wyżywienie pracownika. -Podpisanie umowy na okres minimum 3 miesięcy