Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Administrator Systemu i Bazy Danych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6043 dni temu

Ogłoszenie numer: 38561, z dnia 2008-01-07

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze www.roedl.pl . Mamy 74 kancelarie w 35 krajach świata. Od 15 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym, personalnym i informatycznym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo - księgowy. Nasze usługi świadczymy poprzez oddziały w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku. Dla naszego klienta, spólki produkcyjno-handlowej z kapitałem zagranicznym w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Systemu i Bazy Danych

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2993-07

Opis stanowiska

- administrowanie systemami Windows i Linux- administrowanie i pielęgnowanie sprzętu komputerowego- administrowanie wewnętrznej sieci oraz poącze WAN (routing,VPN)- administrowanie i zarządzanie serwerami firmy (Firewall, FileServer, Mailserver)- administrowanie i zarządzanie systemem MRP istniejącym w firmie- programowanie i pielęgnacja bazy danych Oracle 9i- programowanie raportów oraz kwerend w Oracle 9i i Centura

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego oraz wiedza z zakresu gospodarki magazynowej w firmie produkcyjnej jako najważniejsze kryteria na tym stanowisku- wykształcenie wyższe o profilu informatycznym- wiedza z zakresu relacyjnych baz danych zarówno w zakresie administracji jak i programowania- gruntowana wiedza w zakresie sieci komputerowych LAN/VAN/VPN- mile widziana wiedza z zakresu Oracle 9i,Centura Report Builders oraz Exchange Server 2003